Полтавщина готується до переходу на цифрове мовлення

19.09.2011

21 березня 2011 року в Полтавській обласній державній адміністрації відбулася нарада «Впровадження наземного цифрового телебачення в Україні».

У ній взяв участь член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Микола Фартушний. Він зробив ґрунтовний аналіз ситуації щодо цифрового мовлення у світі, окреслив перспективи та основні етапи переходу на цифрове телемовлення в Україні, дав вичерпні відповіді на всі запитання.

На нараді були присутні керівники телерадіоорганізацій Полтави, Кременчука, Комсомольська, Карлівки та інших міст. Учасників цікавили технологічні, економічні, соціальні аспекти переходу на цифру.

Вів нараду начальник головного управління інформаційної та внутрішньої політики Полтавської обласної державної адміністрації Микола Перепелиця, який доповів про стан розвитку телерадіомовлення в Полтавській області. Серед присутніх були також представник Національної ради у Полтавській області Лілія Миронович, фахівці НКРЗ та інших відомств.

Після наради відбулася зустріч Миколи Фартушного із заступником голови Полтавської обласної державної адміністрації Борисом Галушком.

Захід широко висвітлено засобами масової інформації області.

Відеосюжет про нараду в Полтавській ОДА можна переглянути тут: www.misto-tv.poltava.ua

Довідковоз 21 по 25 березня 2011 року за ініціативи Національної ради в більшості областей України за участі членів регуляторного органу, керівників державних адміністрацій, представників органів самоврядування та місцевих телерадіоорганізацій відбудуться наради з питань впровадження цифрового мовлення.

21 березня, відбулися наради в Харкові, Кіровограді, Полтаві, Рівному.
Сьогодні, 22 березня, наради пройдуть у Луганську, Львові, Миколаєві, Вінниці, Запоріжжі.