Положення про скасування санкції «оголошення попередження» зі змінами набуло чинності

28.10.2013

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 25 жовтня 2013 року № 80, в якому серед інших опубліковано рішення Національної ради від 18 вересня 2013 року № 1775 «Про внесення зміни до Положення про скасування санкції «оголошення попередження», застосованої Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення за порушення умов ліцензії та законодавства України телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги».

Отже, цього ж дня зазначений регуляторний акт набув чинності з відповідними змінами. Також він оприлюднений на веб-сайті Національної ради.

Довідково: Бюлетень «Офіційний вісник України» видається Міністерством юстиції відповідно до Указу Президента України від 13 грудня 1996 року № 1207 «Про опублікування актів законодавства в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України» і має статус офіційного видання.

Його мета – оперативне і повне забезпечення правовою інформацією органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, доведення актів законодавства України до відома громадян.