Подовжено термін подання творчих робіт для участі у фестивалі „Кришталеві джерела”

19.09.2011

ЗВАЖАЮЧИ НА ПРОХАННЯ ТВОРЧИХ КОЛЕКТИВІВ ТА ОКРЕМИХ УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ «КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА» ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ, ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФЕСТИВАЛЮ І ЧЛЕНІВ ЖУРІ ФЕСТИВАЛЬНИХ КОНКУРСІВ, ОРГКОМІТЕТ МІЖНАРОДНОГО ДИТЯЧОГО, МОЛОДІЖНОГО ФЕСТИВАЛЮ АУДІОВІЗУАЛЬНИХ МИСТЕЦТВ „КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА” ПРОДОВЖИВ ТЕРМІН ПОДАННЯ КОНКУРСНИХ РОБІТ ДЛЯ УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ ДО 23 ЧЕРВНЯ 2010 РОКУ.

Зважаючи на прохання творчих колективів та окремих учасників фестивалю «Кришталеві джерела» попередніх років, членів виконавчої дирекції фестивалю і членів журі фестивальних конкурсів, Оргкомітет Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв „Кришталеві джерела” продовжив термін подання конкурсних робіт для участі у фестивалі до 23 червня 2010 року.

Як повідомлялося раніше, до участі в конкурсі запрошуються дитячі, молодіжні кіно-, теле-, радіо-, фото-, медіагуртки та студії при освітніх закладах і професійних кіно-, телекомпаніях або студіях-виробниках, учні, студенти, фотомитці, професійні творчі об’єднання для дітей та молоді.

З умовами подання документів можна ознайомитися на сайті, або за телефоном прес-служби Національної ради: 278-75-75.

Необхідну інформацію також можна з’ясувати у представників Національної ради в областях.

Нагадуємо, роботи на конкурс треба надсилати за адресою: 01601, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, відділ зв’язків зі ЗМІ та громадськістю Національної ради (кім. 501-а).

Оргкомітет фестивалю „Кришталеві джерела”