Пішла у вічність наша співробітниця Ольга Бондар

22.05.2026

Національна рада глибоко сумує через втрату своєї співробітниці Ольги Бондар. На 46-му році життя перестало битися її серце через важку хворобу, з якою вона боролася кілька останніх років.

Ольга Бондар прийшла в Національну раду 2004-го і понад 20 років працювала у відділі протокольної роботи. Чіткість, структурованість, оперативність, вміння виділяти основне – цього потребували завдання, які вона виконувала, і Ольга добре справлялася зі своєю роботою.

Сильна духом, з характером, наполеглива, дуже енергійна і весела, навіть у важких життєвих обставинах вона завжди жартувала.

Колеги діляться, що Оля любила життя, була наповнена позитивними емоціями і щедро дарувала їх тим, хто поряд.

Ми назавжди запам’ятаємо нашу колегу усміхненою і життєрадісною, сповненою мужності і спраги до життя.

У Ольги залишилися дві донечки.

Співчуваємо рідним і близьким. Світла пам’ять.


Перейти до вмісту