Перший український документальний канал «EPOQUE» мовитиме на супутнику

29.04.2016

Під час засідання 28 квітня Національна рада задовольнила заяву ТОВ «ТРК «Корисне ТБ», м. Київ (логотип «EPOQUE» (з французької – «епоха»), видавши йому ліцензію на супутникове мовлення терміном 10 років.

Директор телеканалу Андрій Медвєдь під час розгляду питання повідомив, що це перший у Україні спеціалізований канал, присвячений документалістиці. Охоплення передач – від давнього Єгипту до сьогодення. Більшу частину контенту канал купує у Медіа Групи Україна і українських продашн-студій. Власне виробництво програм заплановано запустити через рік.

Під час обговорення перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк звернула увагу очільника каналу на необхідність створення програм і передач українською мовою.

Член Національної ради Сергій Костинський зауважив, що Національна рада недавно вилучила російський документальний телеканал з Переліку дозволених для ретрансляції каналів, і цей телеканал входить в ту нішу, яка зараз вільна. І це є крок вперед, – наголосив Сергій Костинський.

Телеканал «EPOQUE» мовитиме у науково-просвітницькому форматі. Основне наповнення телеканалу – це програми пізнавального та історичного характеру, розповіді про відомих особистостей, особливості культурного розвитку, характерні для певних епох.