Першу практику вихованці Школи юного журналіста пройшли на Харківській ОДТРК

19.09.2011

10 квітня в Харкові розпочала роботу Школа юного журналіста. 35 юнаків та дівчат з 20 районів області прибули на перше заняття, яке включало лекції редакторів провідних видань Харківщини та екскурсію до Харківської обласної державної телерадіокомпанії. Майбутні журналісти ознайомилися з тим, як працюють телестудія, режисерський пульт, що таке робота журналіста телебачення, режисера та оператора. Вони спробували себе в ролі телеведучих і одночасно стали учасниками програми «Шкільне містечко». Працівники ХОДТРК розповіли слухачам школи про історію харківського телебачення, про підготовку програм і запросили юних друзів до співпраці.

Школа юного журналіста в Харкові була створена за ініціативи управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації і буде постійно діючою з проведенням занять раз на два тижні. Юнаки та дівчата ознайомляться з усіма напрямами журналістики: роботою в газеті, на телебаченні, радіо, в інтернет-виданнях та інформагенціях.

Питання про організацію школи внесено окремим рядком до Програми інформаційного розвитку Харківської області на 2011–2015 роки, а сама Програма розглядатиметься депутатським корпусом обласної ради 21 квітня ц. р.

Наступне заняття Школи планується провести між травневими святами. Воно буде присвячене професійному кодексу роботи журналіста, журналістській етиці, свободі слова та нормам Закону про доступ до публічної інформації.