Перші підсумки роботи «гарячої лінії» з питань переходу на цифрове телебачення у Чернівецькій області

03.09.2018

Представник Національної ради в Чернівецькій області Любов Нечипорук повідомила результати роботи «гарячої» телефонної лінії з питань відключення аналогового телевізійного мовлення та переходу на цифру, яку  було відкрито 13 серпня при Чернівецькій облдержадміністрації.

За 19 днів із часу відкриття  чернівецької обласної «гарячої лінії» на її номер звернувся 31 громадянин. Третину від загальної кількості телефонних дзвінків становлять звернення мешканців районів області, дві третини – чернівчан.  Звернулася на  «гарячу лінії» області із запитанням щодо переліку каналів, які далі мовитимуть в аналозі після 31 серпня, й мешканка Львівщини.

Ціла низка одержаних запитань стосувалася тюнерів: де можна придбати і який пристрій краще обрати — запитали шість додзвонювачів. Чи будуть виділятися тюнери на безоплатній основі — три. 16 мешканців області також цікавились, як налаштувати тюнер, щоб мати можливість безкоштовно переглядати 32 телепрограми.  Про покриття території Чернівецької області цифровим сигналом запитали три буковинці. Серед іншого звучали запитання про підстави для вимкнення аналогового сигналу та можливість надалі дивитися місцеві телеканали ТОВ «ТРК «ТВА» і МТРК «Чернівці».

Нагадуємо, жителі Чернівецької області можуть одержати вичерпні відповіді на всі запитання, що їх хвилюють стосовно вимкнення аналогового телемовлення, зокрема у їхньому населеному пункті, звернувшись за номером «гарячої лінії»  (0372) 553794.

Ілюстрація з сайту zik.ua