Переоформлення ліцензії «Студії Артекс» перенесено через відсутність на засіданні представника компанії

24.10.2011

Національна рада на засіданні 21 вересня розглянула заяву ТОВ «Cтудія Артекс», м. Сімферополь, АР Крим, щодо переоформлення ліцензії на мовлення та перенесла розгляд цього питання.

Компанія мала намір внести суттєві зміни до програмної концепції мовлення. Планувалося підвищити частку програм власного виробництва, частку національного аудіовізуального продукту, частку аудіовізуальної продукції іноземного виробництва, також збільшити обсяг науково-просвітницьких, культурно-мистецьких та інформаційно-аналітичних і публіцистичних передач, відповідно – зменшити обсяг розважально-музичних передач. Формат телерадіоорганізація хотіла змінити з розважально-музичного на музично-інформаційний.

Розгляд цього питання було відкладено через відсутність представника від «Cтудії Артекс» на засіданні регуляторного органу. Попередня історія стосунків компанії з регулятором є непростою, оскільки свого часу «Студія Артекс» продовжила термін дії ліцензії на мовлення через звернення до судових органів. Дотримуючись загальної практики, яка стосується всіх телерадіоорганізацій, члени Національної ради хотіли почути коментарі керівників телерадіоорганізації щодо діяльності і розвитку компанії, адже йдеться про переоформлення ліцензії у зв’язку з важливими змінами програмної концепції.