Переможці конкурсу на мовлення на частотах у Херсонській області, оголошеного Національною радою 18 травня, будуть визначені у вересні

25.05.2016

Звертаємо увагу засобів масової інформації, що результати конкурсу на мовлення з використанням вільних радіочастот у Херсонській області, оголошеного рішенням Національної ради 18 травня й опублікованого в газеті «Голос України» 25 травня,  відповідно до законодавства будуть підбиті до 23 вересня цього року. На разі переможця не визначено.

 Крім того, лише з 24 червня упродовж місяця регулятор прийматиме від телерадіоорганізацій заяви на участь у конкурсі, на який виставлено 5 частот у Херсонській області – 103,5 МГц і  100,9 МГц у с. Василівці Каховського району, 90,8 МГц і 103,6МГц у м. Генічеську та 102,8МГц у смт Новотроїцькому.

 Трансляція програм УР-1 на територію Автономної Республіки Крим, що розпочалася 26 травня, є тестовим випробуванням матеріально-технічної бази оператора телекомунікацій з встановлення та підготовки до роботи нової антенно-щоглової споруди у с. Чонгарі Херсонської області для оперативного запуску мовлення з використанням радіочастот, які наразі завершують міжнародну координацію і згодом будуть виставлені на конкурс.

 Загалом робота щодо розвитку телерадіомовлення на півдні країни ведеться спільно низкою інституцій, які входять до складу створеної при Національній раді робочої групи з розвитку телерадіомовлення в південних районах Херсонської області, на територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Це – Міністерство інформаційної політики, Український державний центр радіочастот, Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Херсонська облдержадміністрація, Національна телекомпанія України тощо. Інформація про діяльність робочої групи оприлюднюється на сайті Національної ради, а також на фейсбук-сторінках регуляторного органу і  голови цієї робочої групи, члена Національної ради Сергія Костинського.

Постійна трансляція програм УР-1 на територію Криму упродовж усього часу окупації півострова, як і до того, відбувається на частоті 549 кГц.


Перейти до вмісту