Переможцем конкурсу на мовлення у цифровій телемережі МХ-5 у Білій Церкві став телеканал «ПРАВДА ТУТ Біла Церква»

20.12.2019

20 грудня регулятор підбив підсумки конкурсу на одну програму в багатоканальній телемережі МХ-5 стандарту DVBT2 (MPEG 4) у Білій Церкві. За результатами голосування членів Національної ради мовлення здійснюватиме «ПРАВДА ТУТ Біла Церква».

 Заяви на участь у цьому конкурсі, оголошеному 4 жовтня 2019 року, подавали дві компанії – ТОВ «Білоцерківська Медіа Компанія», м. Вишневе Київської обл. (логотип «ПРАВДА ТУТ Біла Церква»),  і ТОВ «ДНІ-ПРО», м. Українка Київської обл. (логотип «ДП»). Під час розгляду цього питання заступник голови Національної ради Уляна Фещук повідомила, що ТОВ «ДНІ-ПРО» не виконало конкурсних вимог у повному обсязі і не подало інформації про структуру власності. Тому, власне, компанії і відмовлено у видачі ліцензії.

 Відповідно до вимог програмної концепції, переможець конкурсу взяв на себе зобов’язання обовʼязково розміщувати соціально важливі програми місцевої тематики, здійснювати мовлення без ретрансляції програм інших мовників. Обсяг ведення передач українською мовою має відповідати вимогам чинного законодавства, а також в ефірі мовника повинні розміщуватися дитячі передачі.