Перелік іноземних каналів доповнено трьома програмами для дорослої аудиторії

30.12.2015

Національна рада на засіданні 30 грудня ухвалила внесення змін до рішення «Про затвердження Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з частиною першою статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», доповнивши цей перелік каналами еротичної тематики – «EROX HD», «Playboy TV» і «Erotica TV». Ретрансляція зазначених каналів, відповідно до вимог статті 13 Закону України «Про захист суспільної моралі» допускається з 24:00 до 4:00.

Ліцензіатом телеканалу «EROX HD» є «Erox International B.V.» (Нідерланди). Ліцензія на мовлення видана 07.06.2011. Власником ліцензії «Playboy TV» і торгової марки «Playboy» є компанія «Playboy TV UK/Benelux Limited» (Велика Британія). Ця сама компанія здійснює і редакційний контроль за змістом програм. Ліцензія на мовлення видана 21.09.2010. Ліцензіатом телеканалу «Erotica TV» є «Marc Dorcel TV Netherlands B.V.» (Нідерланди). Ліцензію на мовлення отримано 18.06.2013. Ліцензії всім трьом компаніям видав нідерландський регулятор – Сommissariaat voor de media.

Мова програм «EROX HD» і «Playboy TV» – англійська, програми «Erotica TV» виходять англійською і французькою мовами. Програми поширюються з віковими та контентними позначками нідерландської системи захисту дітей від шкідливого впливу медіа NIKAM.

Нагадаємо, що в травні 2015 року вітчизняні провайдери програмної послуги уклали Меморандум щодо захисту неповнолітніх під час надання програмних послуг. Підписанти зобов’язались дотримуватися чітких правил розповсюдження програм або їх частин, які можуть зашкодити фізичному, розумовому або моральному розвитку неповнолітніх. Головні зобов’язання – поширювати програми у кодованому вигляді або в час, коли їх не можуть дивитися діти – з 24:00 до 4:00.