Парламент проголосував за звільнення трьох членів Національної ради

31.10.2019

На засіданні Верховної Ради України 31 жовтня народні депутати проголосували за звільнення з посад членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольги Герасим’юк, Олександра Ільяшенка й Олега Черниша, у яких закінчилася каденція.

Постанова набуває чинності з моменту ухвалення, однак ці члени Національної ради виконуватимуть свої повноваження аж до призначення Парламентом нових посадовців, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» щодо вдосконалення процедури звільнення та призначення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення», який набув чинності 18 жовтня 2019 року.

Конкурс на вакантні посади членів Національної ради згідно з визначеною законом процедурою невдовзі буде оголошено Верховною Радою.

Як відомо, до складу Національної ради входять вісім осіб – чотири від Верховної Ради України і чотири від Президента України. Член Національної ради Максим Онопрієнко був призначений  Парламентом на цю посаду 30 травня 2019 року. Інші чотири члени Національної ради були призначені на посади указами Президента в різний час. Термін повноважень члена Національної ради – п’ять років.