Пакети універсальної програмної послуги доповнено програмами телерадіоорганізацій, які здійснюють телемовлення у стандарті DVB-T2 у мультиплексах МХ – 1, 2, 3, 5

11.07.2012

Відтепер провайдери програмної послуги до пакетів програм універсальної програмної послуги мають включати програми телерадіоорганізацій, які здійснюють телемовлення у стандарті DVB-T2 відповідно до ліцензій Національної ради у мультиплексах МХ – 1, 2, 3, 5. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні регуляторного органу 11 липня ц.р.

Голова Національної ради Володимир Манжосов, доповідаючи з цього питання, зауважив, що це рішення стосуватиметься як загальнонаціональних, так і регіональних мовників, які отримали ліцензії на цифрове мовлення. Він підкреслив, що зазначене питання вже неодноразово розглядалося. «Ми аналізували ситуацію, радились під час зустрічей з провайдерами програмної послуги перед тим, як ухвалити таке рішення. Також до нас звернулися переможці цифрових конкурсів з відповідною вимогою. Відтак, ми виконали норму закону», – зазначив Володимир Манжосов.

Представники Національної ради в областях поінформують провайдерів програмної послуги про включення до пакетів програм універсальної програмної послуги програм зазначених телерадіоорганізацій.