П’ятьом компаніям анульовано ліцензії на їхнє прохання

22.12.2021

Національна рада на засіданні 22 грудня  розглянула заяви п’яти компаній про анулювання ліцензій і задовольнила їхні клопотання.

ПП «Ділове радіо» (позивні «Радіо Мрія»), м. Сміла Черкаської обл., припиняє діяльність через ліквідацію підприємства. Радіостанція мовила на частоті 100,4 МГц на території м. Кам’янки та Кам’янського району цілодобово.

Ще два проводові радіомовники припининяють свою діяльність і відповідно клопочуть про анулювання ліцензій. Це Редакція Лановецького районного комунального радіомовлення, м. Ланівці Тернопільської обл. – мовила 2 години на тиждень у м. Ланівцях і Лановецькому районі Тернопільської області – та  КО «Жмеринська міськрайонна редакція ефірного радіомовлення «Обрій», м. Жмеринка Вінницької обл., – мовила 1 годину 15 хвилин на тиждень у м. Жмеринці і Жмеринському районі Вінницької області.

ТОВ «Новий канал» (логотип «Н»), м. Київ, відмовляється від своєї ліцензії на ефірне місцеве телемовлення НР № 00030-м від 09.11.2015. Ця ліцензія передбачала мовлення «Нового каналу» на 33 ТВК обсягом 12 годин на добу на територію Донецька, Макіївки, Селидового, а також Амвросіївського, Волноваського, Мар’їнського, Старобешівського і Ясинуватського районів.

Провайдер програмної послуги ТОВ «Теле-радіокомпнаія «Віва», м. Вугледар Донецької обл., вирішив анулювати IPTV-ліцензію через брак коштів для оплати роялті правовласником одночасно за двома технологіями – аналоговою та IPTV.

Національна рада своїми рішеннями задовольнила прохання усіх компаній.