П’ятьом компаніям анульовано ліцензії на мовлення

18.11.2021

До Національної ради звернулася низка компаній із клопотанням про анулювання їхніх ліцензій. Ознайомившись на засіданні 18 листопада із заявами ліцензіатів, регулятор ухвалив рішення їх задовольнити.

Одеська компанія ТОВ «ТРК Клуб-ТВ» (логотип «GTV») відмовляється від ліцензії на кабельне мовлення, оскільки припиняє свою діяльність. Товариство мовило у багатоканальних телемережах в окремих районах у місті Одесі та місті Чорноморську Одеської області. У компанії, окрім анульованої, є ще одна ліцензія на мовлення.

Ще одна одеська компанія вирішила згорнути свою діяльність – ТОВ «Телерадіокомпанія «ТВ ДОМ» (логотип «ТВ ДОМ»). У своїй заяві вона акцентує на нерентабельності товариства. За ліцензією на кабельне мовлення телерадіокомпанія поширювала свої програми у багатоканальних телемережах в Одесі, а також окремих її районах. Доступними були програми телеканалу «ТВ ДОМ» також на території Комінтернівського району Одеської області. У компанії також є ще інша ліцензія на мовлення.

КТ «Первомайський центр телевізійного мовлення «Телеком-1», м. Первомайськ Миколаївської області (логотип «ОЛТА») анульовує свою ліцензію на ефірне місцеве телебачення у зв’язку зі скрутним фінансовим становищем. Мовник використовував 9 ТВК у місті Первомайську і Первомайському районі. Обсяг мовлення становив 6 годин на добу.

Брак фінансування змусив і КП Балаклійської районної ради «Телерадіокомпанія «Оріана», м. Балаклія Харківської області (позивні «Говорить Балаклія»), повернути регуляторові ліцензію на проводове мовлення. Мовник охоплював сигналом територію Балаклійського району Харківської області. Обсяг його мовлення становив 45 хвилин на тиждень. Компанія має ще інші ліцензії.

«Конотопська дитяча телерадіоорганізація «Кон-такт», м. Конотоп Сумської області (логотип «Графічне зображення букв К і Т та між ними стилізоване обличчя людини»), припиняє свою діяльність через ліквідацію юридичної особи. Компанія здійснювала кабельне мовлення у місті Конотопі Сумської області в межах багатоканальної телемережі ТОВ «ТKК «Зурбаган». Канал мовлення – SK-4.