Останнє вільне місце у цифровому радіомультиплексі Києва отримала станція «Прямий FM»

06.09.2018

6 вересня Національна рада підбила підсумки конкурсу на радіомовлення в ефірній цифровій багатоканальній телемережі стандарту T-DAB у Києві. Переможцем стала  радіостанція «Прямий FM» – ТОВ «Телеканал «Прямий», м. Київ.

Ця компанія була єдиним претендентом. Мовлення відбуватиметься на 6 програмі каналу 7D.

Сигнал поширюється двома передавачами, потужність яких 2,0 кВт і 1,0 кВт. Територія розповсюдження програм – м. Київ. Оператор багатоканальної мережі – Концерн РРТ, обсяг мовлення програми – 24 години на добу.

Вимогами до програмної концепції заборонена ретрансляція програм інших мовників.

За словами генерального директора ТОВ «Телеканал «Прямий» Євгенії Захарової, це буде інформаційне, інтерактивне радіо, однак не у форматі ток-радіо. Основою стануть стріми і прямі включення із місця подій. На радіостанції не буде музики і розважальних програм. 16 годин на добу подаватиметься інформація про події, у нічний час транслюватимуться повтори.  

Компанія готова розпочати мовлення за 2 – 3 місяці.

Нагадаємо, шоста програма у багатоканальній телемережі цифрового радіо була виставлена на конкурс Національною радою повторно після того, як переможець попереднього конкурсу, що відбувся 29 березня цього року, – ТОВ «Київське цифрове радіо» («Перше цифрове») – не сплатив вчасно повну суму ліцензійного збору.

Загалом ліцензії на мовлення на каналі 7D отримали такі радіостанції:

«Радіо Марія», «Old Fashioned Radio», «Zemlya», «Hype Radio», «Країна ФМ», «Українське радіо», «Промінь», «Культура» і «Мейдан», «Армія FM – військове радіо», «Бизнес радио», «DJ FM»,  «POWER FM», «Прямий FM».

Ілюстрація із сайту radiosolution.info