„Оріон”-Лтд та „Державній студії „Калуське міське телебачення” оголошено попередження

19.09.2011

На засіданні 16 лютого ц.р. серед інших Національна рада розглянула результати планових перевірок ТОВ фірми „Оріон”-Лтд, м. Енергодар Запорізької обл., та КП „Державна студія „Калуське міське телебачення”, м. Калуш Івано-Франківської обл. та у зв’язку із зафіксованими перевіркою порушеннями умов ліцензій та вимог чинного законодавства оголосила попередження цим компаніям.

Під час розгляду питання „Оріон”-Лтд керівникові цієї компанії, у зв’язку з неможливістю виконання нинішніх ліцензійних зобов’язань, було запропоновано переоформити ліцензію. Адже ліцензії на кабельне мовлення видаються без конкурсу, а тому компанія може без проблем внести зміни, вказавши такий обсяг мовлення, на який вона спроможна.

Пояснюючи членам Національної ради ситуацію щодо виявлених порушень у мовленні „Державної студії „Калуське міське телебачення”, представник компанії пояснив, що саме в час проведення перевірки виникли технічні проблеми і компанія не здійснювала мовлення упродовж 2-х год. Тому, відповідно, було зафіксовано недотримання програмної концепції. Він запевнив, що телераідоорганізація повністю дотримується ліцензійних зобов’язань. З огляду на це Національна рада порекомендувала телерадіокомпанії подати до Національної ради звіт про усунення зафіксованих порушень та заяву про скасування санкції „оголошення попередження”.