Оргкомітет Фестивалю «Кришталеві джерела» завершує прийом творчих робіт на конкурси

19.09.2011

Оргкомітет Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» повідомляє, що сьогодні, 15 червня 2011 року, збіг термін прийому робіт для участі в конкурсах Фестивалю. Упродовж тижня триватиме реєстрація заявок учасників, які надійшли на адресу Національної ради.

Повідомляємо, що впродовж цього тижня, до 22 червня, представники дитячих і молодіжних кіно-, теле-, радіо-, фото-, медіагуртків та студій при освітніх закладах і професійних кіно-, телекомпаніях або студіях-виробниках, учні, студенти, фотомитці, представники професійних творчих об’єднань для дітей та молоді, які не встигли до визначеного часу подати заявки на участь у конкурсах, можуть у цей період (до 22 червня) подати необхідні матеріали для участі у Фестивалі.

Нагадуємо, кіно-, теле-, радіо- та фотороботи приймаються за адресою: 01601, м. Київ, вул. Прорізна, 2, кімн. 501-а (відділ зв’язків зі ЗМІ та громадськістю Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення).

Фестиваль «Кришталеві джерела» цього року проходитиме в місті Сумах із 17 по 22 серпня.

Докладно з умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті Національної ради: www.nrada.gov.ua у пункті меню: «Фестивалі, конкурси»/ « Кришталеві джерела».

Оргкомітет Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв „Кришталеві джерела”