Опубліковано оголошення про конкурс Національної ради на вільні місцеві канали мовлення в багатоканальній телемережі МХ-5

02.05.2018

30 травня в газеті «Голос України» № 97 опубліковано повідомлення про оголошення Національною радою конкурсу на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVBT2. Загалом на конкурс виставлено 91 канал у 73 населених пунктах країни.

Серед запропонованих місць у п’ятому мультиплексі є місця в Костянтинівці та Покровську Донецької області, Лисичанську Луганської області, а також населених пунктах прикордонних областей – Житомирській, Харківській, Чернігівській – і на півдні країни – у Миколаївській Одеській, Херсонській областях.

Конкурсними умовами передбачено вимоги до програмної концепції :

  • обсяг ведення передач українською мовою відповідно до вимог чинного законодавства;
  • обов’язкове розміщення соціально важливих програм місцевої тематики;
  • рекомендовано розміщення дитячих передач;
  • вести мовлення без ретрансляції програм інших мовників;
  • проведення телерадіоорганізацією інформаційно-рекламної кампанії під час телевізійної трансляції програм щодо забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телемовлення.

Також визначені вимоги до організаційно-технічних, фінансових та інвестиційних зобов’язань.

Заяви на участь у конкурсі прийматимуться із 2 до 31 липня (18:00) за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, тел. 234-97-13.

Відповідно до пункту б) частини п’ятої статті 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» граничний термін підбиття підсумків конкурсу – 28 вересня 2018 року.  

Ілюстрація з сайту pwx.pl