Опубліковано методику розрахунків розмірів ліцензійного збору (оновлено)

28.04.2017

ЗАЗНАЧЕНИМ ДОКУМЕНТОМ ПЕРЕДБАЧЕНО МОЖЛИВІСТЬ ЛІЦЕНЗУВАННЯ ТЕЛЕВІЗІЙНОГО МОВЛЕННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ, ЗМЕНШЕННЯ ЛІЦЕНЗІЙНОГО ЗБОРУ ЗА ПРОДОВЖЕННЯ ЛІЦЕНЗІЇ, ЗОКРЕМА, НА АНАЛОГОВЕ ЕФІРНЕ ТЕЛЕМОВЛЕННЯ У ПЕРІОД ПЕРЕХОДУ НА ЦИФРОВИЙ ФОРМАТ МОВЛЕННЯ.

28 квітня 2017 року в газеті “Урядовий кур’єр” опубліковано постанову Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2017 р. № 297 “Про внесення змін до Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги”.


Зазначеним документом передбачено можливість ліцензування телевізійного мовлення з використанням мережі Інтернет, зменшення ліцензійного збору за продовження ліцензії, зокрема, на аналогове ефірне телемовлення у період переходу на цифровий формат мовлення. Крім того, забезпечується створення сприятливих умов для розвитку телерадіомовлення, яке охоплює райони проведення антитерористичної операції та сільську місцевість.


Із Методикою з внесеними змінами можна ознайомитися за посиланням.