Ольга Герасим’юк: На сьогодні на Харківщині уже є доступ до українського мовлення

07.10.2022

Ольга Герасим’юк в ефірі «Єдиного марафону» поспілкувалася із журналістом суспільного мовника про відновлення українського мовлення на деокупованих територіях, зокрема на Харківщині.

  • Захоплюючи території, окупант насамперед забезпечує доступ до російської пропаганди як до джерела тероризму, щоб дезорієнтувати, залякати і тероризувати людей.
  • На території Харківщини рашисти цілеспрямовано знищували українське мовлення – крали обладнання, руйнували інфраструктуру тощо.
  • Українська влада дуже серйозно працює над тим, щоб повернути мовлення на деокуповані території. На сьогодні на Харківщині вже є доступ до українського мовлення. Відновлюється робота мобільного зв’язку, тому з’являється можливість користуватися мобільним інтернетом.
  • У багатьох населених пунктах немає телерадіомовлення через те, що рашисти зруйнували вежі, є такі, що не підлягають відновленню. Тому потрібно якнайшвидше знайти можливості встановити нові передавачі, нові вежі.
  • Національна рада співпрацює з Радою Європи, регуляторами європейських країн. Цього тижня підписано Меморандум із латвійським медіарегулятором.

Докладніше про це дивіться тут:

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FNacrada%2Fvideos%2F1499892667141231%2F&show_text=false&width=560&t=0