Ольга Герасим’юк бере участь у Першій медіа-конференції Східного партнерства в Ризі

02.06.2015

Перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк 19 – 21 травня бере участь у 1-й Медіа-конференції Східного партнерства, що відбувається в Ризі, Латвія.


Учасники конференції мають на меті розглянути сучасні виклики у медіа-сфері в країнах Східного партнерства, а також обміркувати можливі відповіді на них. Очікується, що одним із результатів роботи стане напрацювання рекомендацій стосовно послідовної та скоординованої підтримки Європейського Союзу свободі висловлювання в країнах Східного партнерства.


Конференція організована Президентством Латвійської Республіки у співпраці з Європейською Комісією та Європейською службою зовнішньої діяльності і є однією із  частин 4-го Саміту Східного партнерства. Цей захід має запропонувати унікальну можливість обговорення ландшафту медіа і викликів, що постають перед ЗМІ, з представниками медіа-спільноти, експертами, академічними колами, представниками громадянського суспільства, а також політиками країн Східного партнерства і ЄС.

 
Спеціальною подією має стати презентація попередніх даних дослідження Європейського фонду з питань демократії стосовно російськомовних медіа-ініціатив у регіоні Східного партнерства і за його межами. Метою цього дослідження є надання рекомендацій, яким чином розвивати незалежні російськомовні ЗМІ й консолідувати різних гравців російськомовної інформаційної сфери для покращення кооперації та визначення спільних зусиль у протидії пропаганді.