Ольга Герасим’юк бере участь у 13-му засіданні Керівного комітету Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства

06.12.2017

5 – 8 грудня перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк бере участь у 13-му засіданні Керівного комітету Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства (CDMSI), що відбувається у м. Страсбурзі, Франція.

Під час сьогоднішньої пленарної сесії було розглянуто результати діяльності Комітету експертів із питань медіаплюралізму та прозорості медіавласності і проект Рекомендації щодо медіаплюралізму та прозорості медіавласності

Представлено проекти Дослідження щодо використання Інтернету у виборчих кампаніях і Дослідження зі встановлення стандартного інструментарію щодо висвітлення виборів із особливим акцентом на гендерну рівність.

Учасники засідання розглянули результати діяльності Комітету експертів з питань інтернет-посередників, заслухали його звіт. Обговорено проект Рекомендації щодо ролі й повноважень інтернет-посередників, зокрема в контексті їх посередницьких та редакційних зобов’язань.

Також делегати країн-учасниць ознайомилися з проектом Дослідження аспектів права людини у сфері автоматизованих методів обробки даних (зокрема алгоритмів) та можливих варіантів регулювання і заслухали інформацію про останні напрацювання й події Європейської аудіовізуальної обсерваторії.