Ольга Герасим’юк 4 жовтня візьме участь у підписанні медіарегуляторами Східної Європи Декларації про співпрацю і взаємну підтримку в боротьбі з дезінформацією

03.10.2023

4 жовтня у Варшаві, Польща, медіарегулятори країн Східної Європи готуються підписати Декларацію про співпрацю і взаємну підтримку в боротьбі з дезінформацією. Голова Національної ради Ольга Герасим’юк стане підписантом документа від України.

Ця подія відбудеться в рамках Конференції високого рівня з питань протидії дезінформації і російській пропаганді, у якій братимуть участь медіарегулятори країн Східної Європи.

Медіарегулятори цих країн прагнуть об’єднати свої зусилля задля протидії російській пропаганді, яка набула особливо великих оборотів через війну росії проти України. До того ж стрімкий розвиток технологій забезпечив широкі можливості доступу до інформації для споживачів і водночас дав змогу легко поширювати неперевірені та неправдиві повідомлення і твердження. Це створює загрозу інформаційній безпеці та суверенітету держав. Задля підтримки один одного, захисту своїх громадян і держав країни вирішили скріпити свою взаємодію Декларацією про співпрацю і взаємну підтримку в боротьбі з дезінформацією.