Олена Ніцко вручила Грамоту Національної ради дитячій телевізійній студії «ОбовсемКа» за розвиток дитячого контенту

21.05.2021

Під час онлайн-нагородження переможців XXIV Міжнародного конкурсу шкільних медіа, що відбулося 21 травня, членкиня Національної ради Олена Ніцко відзначила талановиті зусилля дитячої телевізійної студії «ОбовсемКа» із міста Чугуєва Харківської області у збагаченні телевізійного простору дитячими програмами.  За значний внесок студії в розвиток дитячого контенту для телебачення її було нагороджено Грамотою Національної ради.

 Загалом дитячих програм дуже бракує українському телебаченню. Тим більш цінною є постійна спрямована робота у цьому напрямі. У серії телевізійних передач студії «ОбовсемКа» висвітлювалися такі  актуальні і чутливі для українського суспільства теми, як булінг, важливість роботи вчителя, підготовка військових льотчиків та інші. Особливо прикметно, що це є роботи створені дітьми і для дітей, наголосила Олена Ніцко.

 Вона привітала усіх учасників конкурсу і побажала їм творчих успіхів, оригінальних підходів до будь-яких тем, власного бачення, уміння точно передавати почуття, емоції і думки, аби все, що вкладається у кожен сюжет, кадр чи речення мало сенс і знайшло свою аудиторію.

 Національна рада неабияк радіє високому професійному рівню робіт лауреатів численних номінацій, які були представлені на конкурсі. Адже саме ці юні переможці невдовзі формуватимуть вітчизняне медіасередовище.

 Олена Ніцко також зосередила увагу юних конкурсантів на тому, що «поняття свободи слова – це не вседозволеність, а насамперед відповідальність, дотримання журналістських стандартів». І про це треба завжди пам’ятати, починаючи свій професійний шлях журналіста.