Одразу сім іноземних телеканалів стали доступними для ретрансляції в Україні

14.09.2017

Національна рада 14 вересня внесла зміни до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, поповнивши його такими телеканалами: «TRT WORLD», «Fight Network», «Deluxe Lounge HD», «Deluxe Music» (одночасна трансляція у форматах SD і HD), «RCK.TV», «Jukebox» і «STAR FAMILY».

«TRT WORLD» є телеканалом турецького суспільного мовника Турецької радіо і телекорпорації і має дозвіл на мовлення Вищої ради корпорації телебачення і радіомовлення Турецької Республіки.

Мова програми – англійська, формат мовлення – інформаційно-культурологічний. Обсяг мовлення – 24 години на добу.

Телеканал «Fight Network» отримав ліцензію на мовлення Канадської радіотелевізійної і телекомунікаційної комісії і пропонує глядачеві програми спортивного спрямування, зокрема про бойові мистецтва.

Мова передач – англійська. Обсяг мовлення – 24 години на добу.
Іноземна програма транслюється одночасно у двох сімулкастних версіях – HD і SD.

«Deluxe Lounge HD», «Deluxe Music» (одночасна трансляція у форматах SD і HD), «RCK.TV» і «Jukebox» є музичними телеканалами. Універсальні ліцензії на мовлення (супутник, кабель, IPTV, мобільний зв’язок) отримано у німецького регулятора Medienanstalt Berlin-Brandenburg (MABB).

Мова іноземних програм – німецька. Обсяг мовлення становить 24 години на добу. Телеканали «RCK.TV» і «Jukebox» транслюватимуться в Україні у форматі SD. Реклама наявна на телеканалах «Deluxe Music», «RCK.TV» і «Jukebox».

«STAR FAMILY» – телеканал фільмопоказу, що на 100% складається з фільмів виробництва «STAR MEDIA». Ліцензія видана латвійським регулятором.

Мова програми – російська, обсяг мовлення – 24 години на добу.

В усіх семи телеканалах моніторингом Національної ради передач і фільмів, демонстрування яких заборонено на території України, не виявлено.

Відтак український телеглядач має змогу перегляду в кабельних мережах 168 іноземних програм.

Ілюстрація з сайту cyrkf1.pl