Низці мовників продовжено термін дії дозволів на тимчасове мовлення у зоні ООС і на межі з Кримом

18.06.2020

На засіданні 18 червня Національна рада розглянула заяви ліцензіатів щодо видачі дозволів на тимчасове мовлення на територіях із особливим режимом мовлення та вирішила задовольнити їх, продовживши термін дії дозволів мовників ще на один рік. Ці рішення наберуть чинності з 4 липня 2020 року.

Загалом регулятор перевидав дозволи 17 ліцензіатам. На підставі них в ефірі Донецької, Луганської та на півдні Херсонської областей зможуть і далі мовити 13 радіостанцій і 10 телеканалів

Водночас за клопотанням ліцензіата ПП «ФІРМА «ЛЯМІН», м. Київ (позивні «Радіо РОКС – Україна») регулятор також анулював виданий йому минулого року дозвіл на тимчасове мовлення у м. Гірнику Донецької області з використанням частоти 104 МГц.

Довідково:

Дозвіл на тимчасове мовлення видається ліцензіатам Національної ради відповідно до регуляторного акту – Порядку видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умови дозволу та порядок здійснення нагляду за додержанням законодавства про телебачення і радіомовлення телерадіоорганізаціями, що здійснюють тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на підставі відповідного дозволу.

Термін дії дозволу – 1 рік з дати набрання чинності.