Новий супутниковий канал «ІСТОРІЯ ЕМ» невдовзі з’явиться на телеекранах українців

30.12.2015

Національна рада на засіданні 30 грудня 2015 року розглянула заяву ТОВ «Євромедіа Україна», м. Київ, та ухвалила рішення про видачу йому ліцензії на супутникове мовлення. Логотип – «ІСТОРІЯ ЕМ».

Формат каналу визначений як науково-просвітницький із фільмопоказом. Загальний обсяг мовлення – 24 години на добу, мінімальна частка національного аудіовізуального продукту, в тому числі власного виробництва, – 12 годин. У сітці мовлення переважатиме фільмопоказ – 12 годин на добу, на передачі науково-просвітницького спрямування передбачено 6 годин.

Директор компанії ТОВ «Євромедіа Україна» Юрій Білоус, презентуючи програмну концепцію, сказав: «Країні без історії не стати лідером, а людині – не стати повноцінною особистістю». В ефірі нового мовника транслюватимуться програми «Машина часу», «Наші герої», «Майстер-клас», «Прообраз» та інші, в них розповідатиметься про історію країни, культури, мистецтва, літератури, технологій тощо.

Територія розповсюдження програм «Історії ЕМ» – Україна та інші країни в межах зони впевненого прийому сигналу, оператор телекомунікацій – ТОВ «СЕС Сіріус Україна».

Власники ТОВ «Євромедіа Україна» – громадяни України П.Грицак (частка статутного капіталу – 99%) і В. Шостак (частка статутного капіталу – 1%).

Термін дії ліцензії – 10 років.