Новий супутниковий канал дбатиме про патріотичне виховання

05.12.2016

Національна рада 2 грудня видала ліцензію на супутникове мовлення «Теле-радіо-компанії  «ЗАЛП.ТВ», яка запропонує глядачам програми і передачі, спрямовані на сприяння патріотичного розвитку громадян.

Новий телеканал, за словами представника компанії, розповідатиме про наявні проблеми, «які мають сьогодні місце в ситуації на сході, з якими стикаються учасники і ветерани АТО»,  висвітлюватиме новітні розробки у сфері озброєння, порушуватиме соціальні питання. Також в ефірі будуть і ток-шоу з тематики юридичного забезпечення. На першому етапі телеканал здебільшого орієнтуватиметься на офіційну інформацію. У планах – створення свого телепродукту із місця подій.

Компанія готова розпочати мовлення тільки-но отримає ліцензію. «Усе в нас готове», – зазначив представник «ЗАЛП.ТВ».

Засновником телерадіоорганізації є благодійна організація «Благодійний фонд ветеранів війни та учасників антитерористичної операції».

Логотип телеканалу – стилізований надпис трафаретними літерами ZALP, дві перші літери червоного кольору, дві останні чорного кольору. Під літерами червона полоса, яка розділена посередині літерами TV червоного кольору.

Мовлення вестиметься 24 години на добу. Територія розповсюдження програм – Україна та інші країни в межах зони впевненого прийому сигналу з супутника. Термін дії ліцензії – 10 років.