Новий проект Методики розрахунків ліцензійних зборів перебуває на погодженні в уряді

19.09.2011

НОВИЙ ПРОЕКТ МЕТОДИКИ РОЗРАХУНКІВ ЛІЦЕНЗІЙНОГО ЗБОРУ ЗА ВИДАЧУ АБО ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДІЇ ЛІЦЕНЗІЇ НА МОВЛЕННЯ, ЛІЦЕНЗІЇ ПРОВАЙДЕРА ПРОГРАМНОЇ ПОСЛУГИ, ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ ПЛАТИ ЗА ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ЛІЦЕНЗІЇ ТА ВИДАЧУ ДУБЛІКАТА ЛІЦЕНЗІЇ НА МОВЛЕННЯ, ЛІЦЕНЗІЇ ПРОВАЙДЕРА ПРОГРАМНОЇ ПОСЛУГИ, РОЗРОБЛЕНИЙ НАЦІОНАЛЬНОЮ РАДОЮ, ПЕРЕБУВАЄ НА ПОГОДЖЕННІ В КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ.

Новий проект Методикирозрахунків ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, розроблений Національною радою, перебуває на погодженні в Кабінеті Міністрів України.

Як повідомлялося раніше, 3 вересня ц.р. Національна рада ухвалила рішення направити проект Методики на погодження Державному комітетові телебачення та радіомовлення України. Держкомтелерадіо погодив його з незначними зауваженнями.

„Ми сподіваємося найшвидше отримати затверджену Методику, оскільки вона дуже необхідна нам для роботи”, – зазначила перший заступник голови Національної ради Оксана Головатенко.