Нові медіа мають активно долучатися до благодійних проектів

17.04.2013

16 квітня на прес-конференції, що відбулася в агентстві Укрінформ, президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук після підбиття підсумків цьогорічного конкурсу оголосив про старт Другого національного конкурсу «Благодійна Україна».

Розповідаючи про своє бачення майбутнього проекту на підтримку благодійності і меценатства, заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, голова Медіа-ради конкурсу Лариса Мудрак наголосила, що їй особливо хотілося б, аби наступного року до участі в конкурсі активніше долучилася інтернет-спільнота. «Нові медіа, до яких входять і соціальні мережі, і соціальні сфери, і блого-сфери, і безпосередньо спілкування «ВКонтакте» тощо, хотілося б, щоб вони так само долучалися. Тому що в Україні в цьому середовищі зароджується надзвичайно багато всього нового, ініціативного. І ми сподіваємося, що наступного 2013 року ми отримаємо і серед конкурсантів, і серед учасників представників нових медіа», – сказала вона.

Заявки на участь у конкурсі 2013 року можна подавати вже тепер. Тим паче, що і їх форма, і номінації, які були визначені у цьогорічному конкурсі «Благодійна Україна», залишаються такими самими, хоча можуть бути незначно доповнені. Так, за словами голови Оргкомітету конкурсу, потребує доопрацювання номінація «Ефективне використання благодійної допомоги», переможця в якій цього року не визначали.

Крім того, розповідаючи про бачення другого конкурсу «Благодійна Україна», Олександр Максимчук зазначив, що йому хотілося б розширити регіональне представництво конкурсу, щоб подібні акції частіше відбувалися в областях. У 2012 році вони, на жаль, стали можливими лише у Львові, Харкові й Одесі. Також організатори мають намір створити окремий сайт «Благодійної України».

Загалом заявки на участь у конкурсі прийматимуть до початку лютого 2014 року. Очікується, що підбиття підсумків відбудеться наприкінці лютого – на початку березня наступного року.

Також учасники прес-конференції, серед яких голова Конкурсної комісії Маргарита Січкар, голова Наглядової ради конкурсу Сергій Фоменко, заявили про те, що вони готові отримати конструктивні критику й зауваження щодо конкурсу з метою можливого його покращення.