Нацрада просить підтримати «Чорноморську телерадіокомпанію»

09.04.2015

До уваги провайдерів програмної послуги

Шановні ліцензіати Національної ради!

Інформуємо, що ТОВ «Чорноморська телерадіокомпанія» припинила свою діяльність на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, що тривала упродовж десяти років. Це було спричинено тим, що 3 березня 2014 року наземні ефірні частоти компанії були відібрані російською окупаційною владою.

Тому «Чорноморка» вимушено змінила своє місцезнаходження і здійснює трансляцію своїх програм на законних підставах через супутникове мовлення з Києва. У програмах і передачах цього мовника подається об’єктивна точка зору кримчан на події, що відбуваються на окупованій території.

Національна рада звертається до провайдерів програмної послуги з проханням підтримати ТОВ «Чорноморська телерадіокомпанія» і за можливості забезпечити трансляцію її передач у кабельних мережах України в аналоговому та цифровому стандартах і за допомогою технологій OTT й IPTV.

Достовірна інформація про події на півострові необхідна, не тільки місцевим глядачам, а й населенню всієї України. Ваше сприяння кримському мовнику також засвідчить підтримку тим громадянам, які були вимушені покинути територію Автономної Республіки Крим і переїхати на материкову Україну.

Голова Ю. Артеменко