Національний регулятор закликає провайдерів програмної послуги поширювати програми кримськотатарського каналу «АТR Т»

22.09.2015

Нині розважально-інформаційний канал «АТR», який з 1 квітня 2015 року втратив можливість мовити в окупованому Криму, можна дивитися в кабельних мережах майже всіх областей України. Його програми транслюють 112 провайдерів програмної послуги.

Як відомо, телеканал «АТR» через запровадження цензури не зміг отримати дозвільних документів на мовлення у себе на Батьківщині й почав транслювати свої програми з Києва через супутник.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення наприкінці березня звернулася до компаній, що поширюють телевізійні програми в кабельних мережах, із проханням підтримати кримськотатарського мовника, який зазнає дискримінації від окупаційної влади. Понад сотня українських провайдерів відгукнулися на заклик регулятора і внесли до своїх пакетів програми «АТR». Ще понад 20 провайдерів програмної послуги планують найближчим часом транслювати кримськотатарського мовника.

Національна рада ще раз звертається до провайдерів програмної послуги всіх регіонів України, які ще не приєдналися до цієї ініціативи, іззакликом проявити солідарність і підтримати прагнення каналу «АТR» служити інтересам свого народу, який на цьому історичному проміжку часу бореться за власні права і свободи.