Національна рада звернулася до ТВі з наполегливим проханням отримати додатки до ліцензії на мовлення

19.09.2011

ПРО ЦЕ НА БРИФІНГУ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ЗАЯВИЛА СЬОГОДНІ, 5 ЖОВТНЯ, ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ОКСАНА ГОЛОВАТЕНКО.

Про це на брифінгу Національної ради заявила сьогодні, 5 жовтня, перший заступник голови Національної ради Оксана Головатенко.

Для Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення принциповим залишається питання дотримання українського законодавства та сприяння розбудові мовлення усіх телерадіоорганізацій.

Тому Національна рада, відповідно до рішення № 1276 від 8 вересня 2010 року, звернулася до телекомпанії ТОВ „ТРК „ТелеРадіоСвіт” (TBi) з наполегливим проханням отримати приведені у відповідність до норм чинного законодавства додатки до своєї ліцензії на мовлення.

Зі свого боку Національна рада зробила все, щоб ситуація із судовим рішенням щодо скасування результатів січневого конкурсу на вільні частоти була вирішена справедливо та прозоро. Зокрема, була проведена велика кількість консультацій з цього питання та надіслано лист до Кабінету Міністрів України, де викладено позицію Національної ради.