Національна рада звернеться до суду стосовно анулювання ліцензії радіо «Славія»

06.03.2019

Національна рада під час засідання 6 березня розглянула результати планової перевірки ТОВ «Телерадіокомпанія «Славія», м. Пологи Запорізької обл. (позивні «Славія»), визнала недотримання чинного законодавства і ухвалила рішення звернутися до суду щодо анулювання ліцензії.

Перевірка радіо «Славія» виявила, що компанія протягом 30 робочих днів не подала до Національної ради заяву про переоформлення ліцензії у зв’язку зі змінами керівника і бенефіціара, як цього вимагає чинне законодавство. Відповідно до ліцензії директором товариства є Сова Л.А., але фактично – Доля О.П. (зміни відбулися 19.11.2015), власниками за ліцензією визначено ПАТ «Славянський-Юг», м. Севастополь, та Гришаєнко О. М., фактично – Новікова С. (зміни відбулися 03.10.2018).

Такі невідповідності є порушенням частини четвертої статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», що є підставою для звернення Національної ради до суду про анулювання ліцензії на мовлення відповідно до пункту б) частини п’ятої статті 37 цього закону.