Національна рада звернеться до суду щодо анулювання ліцензії білоцерківського кабельного мовника «NEMO-TV»

29.07.2016

Національна рада розглянула питання проведення позапланової перевірки ПП ТРК «НЕМО», м. Біла Церква Київської обл., і вирішила звернутися до суду щодо анулювання ліцензії компанії на кабельне мовлення. Відповідне рішення регулятор ухвалив під час засідання 28 липня.

Позапланова перевірка «НЕМО» мала засвідчити стан виконання компанією попереднього рішення Національної ради від 19 травня, яким ліцензіата було зобов’язано відновити кабельне мовлення протягом тижня (за програмною концепцією 7 год./добу).

Перевірку ТРК «Немо» уже вдруге провести не вдалося, оскільки за вказаними в ліцензії адресами розміщення компанії та студійних приміщень ліцензіата не виявлено.

Водночас результати моніторингів від 25 травня та 07 червня зафіксували відсутність кабельного мовлення. А це свідчить про порушення телерадіокомпанією частини сьомої статті 27 і пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та розпорядження Національної ради.

Відповідно до пункту в) частини п’ятої статті 37 зазначеного закону регулятор може звертатися до суду про анулювання ліцензії на мовлення на підставі факту невиконання розпоряджень про усунення порушень законодавства та ліцензійних вимог. Тому Національна рада ухвалила відповідне рішення.