Національна рада затвердила розміри штрафів, які можуть накладатися на телерадіоорганізації та провайдерів програмної послуги

20.12.2012

20 грудня на позачерговому засіданні Національної ради було затверджено Розміри штрафів, які можуть накладатися на телерадіоорганізації та провайдерів програмної послуги за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення, і направлено до Кабінету Міністрів України для погодження. Відповідний проект розпорядження Кабміну підготовлений Державним комітетом телебачення і радіомовлення України.

Цей нормативний документ пройшов усі процедурні норми. Після погодження Міністерством фінансів України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, Розміри штрафів було направлено до Міністерства юстиції України, яке підготувало висновок про відповідність із зауваженнями, які було враховано.

До проекту Розмірів штрафів надходили пропозиції від індустрії та громадськості, які були максимально враховані.

Заступник голови Національної ради Лариса Мудрак на брифінгу 19 грудня зазначила: «У нас останнім часом налагодилася тісна співпраця з громадськими організаціями, які є в індустріальному просторі. Таким чином, починаючи з літа, ми проходили неодноразове обговорення і доповнення редакції Розміру штрафів, які Національна рада вже вшосте пробує затвердити для того, щоб було повноцінним правове регулювання в частині санкцій, які може застосовувати регуляторний орган».