Національна рада запрошує представника ТОВ «Музичний канал «О–ТВ» на засідання 16 листопада

10.11.2023

Регуляторний орган запрошує керівника або уповноваженого представника ТОВ «Музичний канал «О–ТВ» (ідентифікатор у Реєстрі суб’єктів у сфері медіа R10-00832, лінійне телевізійне мовлення, логотип «О–TV»)», м. Київ, взяти участь у засіданні 16 листопада 2023 року об 11.00 для розгляду питання про результати позапланової безвиїзної перевірки.

Участь у засіданні можна взяти:

  • безпосередньо у приміщенні Національної ради за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 2 – без використання технічних засобів (офлайн);
  • у приміщенні Національної ради – з використанням її технічних засобів у режимі реального часу (онлайн) зі спеціально обладнаного місця;
  • на клопотання щодо участі – у приміщенні секретаріату представника Національної ради, контакти якого Ви можете отримати в управлінні представників Національної ради за телефонами: (0-44) 279-99-33, (0-44) 278-74-11, – з використанням технічних засобів Національної ради у режимі реального часу (онлайн);
  • на клопотання щодо участі – в режимі реального часу (онлайн) із використанням власних технічних засобів особи, зокрема через мережу Інтернет, з використанням технології віддаленої ідентифікації особи представника суб’єкта у сфері медіа.

Клопотання про участь у засіданні Національної ради в режимі реального часу (онлайн) необхідно надсилати не пізніше ніж за день до початку засідання на офіційну адресу Національної ради nrada@nrada.gov.ua.

Воно повинно містити:

  • дату засідання Національної ради;
  • номер питання порядку денного (за наявності);
  • назву суб’єкта у сфері медіа;
  • прізвище, ім’я, по батькові представника медіа, його посаду;
  • контактний номер мобільного телефону;
  • електронну адресу для отримання посилання для участі в засіданні Національної ради у режимі реального часу (онлайн).

Клопотання повинно бути у форматі PDF і підписане за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Під час реєстрації учасники засідання Національної ради у режимі реального часу (онлайн) підтверджують свою особу на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, і підтверджують свої повноваження щодо участі у засіданні.

Реєстрація учасників на засідання Національної ради розпочинається за годину та завершується за 15 хвилин до початку засідання.

Представляти суб’єктів у сфері медіа на засіданні Національної ради має керівник суб’єкта медіа або особа, уповноважена представляти інтереси реєстрантів.

Ризики технічної неможливості участі (переривання зв’язку тощо) в засіданні з використанням власних технічних засобів у режимі реального часу (онлайн) несе учасник засідання, який подав клопотання про участь у засіданні Національної ради у зазначений спосіб. Зазначені обставини не є підставою для перенесення розгляду питання, крім випадку, коли технічні проблеми призвели до неможливості подальшого проведення засідання Національної ради, яке відбулось онлайн.

У разі наявності поважних причин для перенесення розгляду питання просимо не пізніше ніж за 1 день до дати проведення відповідного засідання поінформувати про це Національну раду офіційним листом у паперовому або електронному вигляді.

Якщо уповноважена особа суб’єкта у сфері медіа не має можливості прибути до Національної ради або до представництва Національної ради у своїй області, просимо письмово повідомити регулятора щодо розгляду питання без участі уповноваженої особи суб’єкта у сфері медіа. Для цього необхідно на адресу електронної пошти nrada@nrada.gov.ua надіслати листа, оформленого з урахуванням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» і «Про електронні довірчі послуги».