Національна рада замовить прорахунок частот у Донецькій і Луганській областях для тимчасового мовлення

26.04.2018

Національна рада звернеться до УДЦР щодо прорахунку частот для аналогового звукового радіомовлення, аналогового телевізійного мовлення, а також цифрового телевізійного мовлення у Донецькій і Луганській областях. Загалом йдеться про 87 частотних присвоєнь для телерадіокомпаній, які мовитимуть на підконтрольні українській владі і тимчасово окуповані території.

Як пояснив член Національної ради Сергій Костинський, це замовлення пов’язане з початком застосування процедури надання дозволів на тимчасове мовлення відповідно до недавно затвердженого документа, що регулює це питання.

Нагадаємо, 17 квітня набув чинності Порядок видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умови дозволу та порядок здійснення нагляду за додержанням законодавства про телебачення і радіомовлення телерадіоорганізаціями, що здійснюють тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на підставі відповідного дозволу. Він був розроблений відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України», ухваленого 7 грудня 2017 року.