Національна рада замовила розроблення висновків в УДЦР

09.06.2016

Національна   рада на засіданні 9 червня ухвалила рішення про замовлення в ДП «Український державний центр радіочастот» розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб радіомовлення в низці населених пунктів.

 Так, прорахунок нових частотних присвоєнь для радіомовлення потрібний для Закарпатської, Івано-Франківської, Хмельницької, Харківської, Черкаської, Одеської і Херсонської областей.

Як пояснив під час засідання голова Національної ради Ю.Артеменко, цей прорахунок замовляється з метою впровадження проекту «Мовлення громад», який реалізує Національна рада з огляду на неухильне зменшення обсягів проводового радіо. Мовлення здійснюватиметься на малопотужних передавачах для окремих  сіл, селищ і містечок.

Також буде здійснено прорахунок частотних присвоєнь для роботи у синхронному режимі смт Чаплинка Херсонської області. Замовлено і зміну номіналу частоти у місті Хмельницькому для ТОВ «ТРК «ІФ Медіа-груп», м. Київ (за ліцензією – це  68,93 МГц, а для порахунку – 66,0 – 74,0 МГц).