Національна рада визначила переможця конкурсу на цифрове мовлення у Кривому Розі

28.05.2026

Національна рада України на засіданні 28 травня підбила підсумки двох конкурсів на отримання ліцензій на мовлення з використанням радіочастотного спектра у цифрових мережах DVB-T2 у Кривому Розі та DVB-T у Києві.

Конкурс на мовлення у мережі МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) місцевої/регіональної територіальної категорії у місті Кривому Розі Дніпропетровської області був оголошений рішенням медіарегулятора від 22.01.2026 № 141. Переможцем конкурсу визнано ТОВ «Перший міський телеканал. Кривий Ріг», м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. (логотип «ПЕРШИЙ МІСЬКИЙ.KR»).

Відповідно до умов ліцензії мовник має забезпечувати цілодобове мовлення – 24 години на добу. Не менше 5% загального тижневого обсягу мовлення мають становити інформаційні програми місцевої або регіональної тематики. Також передбачено здійснення мовлення без ретрансляції програм інших суб’єктів у сфері аудіовізуальних медіа. Строк дії ліцензії становитиме 10 років.

Також Національна рада провела конкурс на мовлення в ефірній багатоканальній електронній комунікаційній мережі стандарту DVB-T місцевої територіальної категорії на 43 ТВК у місті Києві. Він був оголошений рішенням регулятора від 22.01.2026 № 142. За результатами голосування визначити переможця конкурсу не вдалося.

У конкурсі брали участь:

  • ТОВ ТРК «ІРТ» (логотип «ІРТ»), м. Дніпро;
  • ТОВ «Телекомпанія «Репортер Київ» (логотип: графічне зображення зеленого кольору, що містить архітектурний елемент, декоративні лінії та рослинний мотив; під зображенням розміщено напис «РЕПОРТЕР КИЇВ»), м. Київ.

Перейти до вмісту