Національна рада виграла ще один суд у компанії «112-Україна»

15.09.2016

За результатами розгляду апеляційної скарги низки регіональних компаній, що мовлять із логотипом «112 Україна», – ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Лідер ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Партнер ТВ» – Київський апеляційний адміністративний суд 14 вересня 2016 року виніс ухвалу щодо відмови у її задоволенні і залишив рішення суду першої інстанції від 14 червня цього року без змін.

Цього разу «112-Україна» оскаржувала рішення Національної ради № 417, 420, 422, 422, 424, 426 від 23 березня 2015 року, якими до зазначених ліцензіатів було вдруге застосовано санкцію «оголошення попередження».

Мовники, не погоджуючись із таким рішенням регуляторного органу, звернулися до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом про визнання протиправними і скасування цих рішень.

Своєю чергою Окружний адміністративний суд м. Києва, розглянувши справу, 14 червня 2016 року ухвалив рішення, яким позивачам відмовлено в задоволенні позовних вимог. Цю постанову мовники оскаржили в Київському апеляційному адміністративному суді, який залишив рішення Окружного адміністративного суду м. Києва без змін.

Як повідомлялося раніше, судами першої та апеляційної інстанцій рішення Національної ради від 8 жовтня і 31 серпня 2015 року щодо відмови у переоформленні ліцензії на мовлення у зв’язку із зміною програмної концепції ТОВ «ТВ Вибір», ТОВ «Лідер ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Партнер ТВ» визнано правомірними і такими, що відповідають вимогам законодавства.