Національна рада впроваджує нову систему електронного документообігу

21.07.2016

З метою удосконалення та спрощення роботи з документами регуляторний орган у сфері електронних ЗМІ впроваджує нове програмне забезпечення.

Як повідомлялося раніше, департамент ІТ Адміністрації Президента України  проводив конкурс між державними організаціями для розробки системи електронного документообігу (СЕД). Усі учасники мали заповнити відповідний опитувальник, для цього їм були надані роз’яснення і рекомендації. На основі аналізу відповідей з-поміж 12 претендентів було обрано двох замовників – Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення і ДП «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки».

Рішенням Національної ради від 21 липня ухвалено приєднатися до Системи електронного документообігу Адміністрації Президента України та уповноважити голову Національної ради на проведення всіх необхідних дій із цього питання. З цією метою від імені Національної ради має бути укладено договір про приєднання до системи електронного документообігу, проведення реєстрації на веб-сайті http://www.dus.gov.ua у розділі «Система електронного документообігу Адміністрації Президента України».