Національна рада створила Колегію експертів

19.09.2011

На засіданні Національної ради 13 жовтня було ухвалено рішення створити Колегію експертів – постійно діючий незалежний колегіальний консультативно-дорадчий орган. Про це на брифінгу повідомила член Національної ради Ірина Опілат.

Вона зазначила, що „своєю метою ми ставили, по-перше, розширення стосунків Національної ради з представниками громадськості. По-друге, найважливіше – намагання зберегти і встановити спадковість поколінь, використати позитивний досвід на користь нашої діяльності, наших стосунків з телерадіоорганізаціями”.

Ірина Опілат поінформувала, що до Колегії експертів будуть запрошені фахівці, які вже працювали в Національній раді, або просто знані авторитети в своїй галузі: кінорежисери, правники, журналісти, письменники. Люди, які мають активну громадянську позицію і які мають беззаперечний авторитет у суспільстві. Члени Національної ради ще не визначилися зі складом Колегії експертів. Вони звернуться до кожного з кандидатів із листами-запрошеннями взяти участь у діяльності цього дорадчого органу. Коли буде підтверджена згода на входження, Національна рада оголосить склад Колегії експертів.
Член Національної ради запропонувала представникам ЗМІ висловити свої пропозиції щодо кандидатур до Колегії експертів. Національна рада з радістю їх розгляне.