Національна рада скасувала рішення про переоформлення ліцензії «Гравісу»

24.10.2011

На засіданні 21 вересня Національна рада скасувала рішення щодо переоформлення ліцензії на мовлення ТОВ «Гравіс», яке було ухвалене 16 лютого ц.р.

На засіданні Національної ради 16 лютого ц.р. відповідно до поданої компанією заяви було ухвалено рішення щодо переоформлення ліцензії на мовлення ТОВ «Гравіс», м. Київ. Згодом канал звернувся до регулятора з проханням відтермінувати сплату ліцензійного збору до набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України про затвердження «Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору…» та ухвалення окремого рішення, яке визначить розмір ліцензійного збору.

Після офіційного оприлюднення Методики компанії було виписано рахунок. Оскільки, сплата ліцензійного збору від ТОВ «Гравіс» своєчасно не надійшла, регуляторний орган ухвалив скасувати попереднє рішення щодо переоформлення ліцензії.

Як пояснив представник компанії, що був присутній під час розгляду цього питання, за цей час у компанії змінилися плани, нині вона мовить за умовами непереоформленої ліцензії і невдовзі звернеться до Національної ради з іншою заявою, в якій буде просити внести зміни відповідно до нової програмної концепції мовлення, яку вже розроблено менеджментом «Гравісу».

У зв’язку з означеними обставинами, контрольно-аналітичному управлінню Національної ради дано протокольне доручення про здійснення моніторингу мовлення ТОВ «Гравіс».