Національна рада розгляне пропозиції щодо розбудови цифрової мережі

19.09.2011

26 листопада ц.р. завершився термін прийняття пропозицій від суб’єктів господарювання стосовно участі у розбудові національної мережі цифрового телемовлення в стандарті DVB-T (MPEG-4).

Нагадаємо, що відповідне рішення було ухвалене 27 жовтня 2010 року. За цей час до Національної ради надійшли пропозиції лише від одного суб’єкта господарювання – ТОВ „Зеонбуд”, м. Київ. Про це на брифінгу Національної ради у середу 1 грудня повідомив голова регуляторного органу Володимир Манжосов.

За його словами, пакет документів цієї організації перебуває на розгляді у відповідних підрозділах Національної ради. Після цієї процедури питання буде винесено на засідання Національної ради.

„Розгляд цього питання відбуватиметься на засіданні, які є відкритими. Якщо не буде жодних зауважень ні в апарату, ні у членів нашого органу, ми ухвалимо позитивне рішення”, – запевнив Володимир Манжосов.

Крім того він наголосив, що, відповідно до нової редакції Плану розвитку, затвердженої на сьогоднішньому засіданні, введення в експлуатацію (в повному обсязі) національної мережі цифрового телемовлення в стандарті DVB-T (MPEG-4) у складі чотирьох цифрових загальнонаціональних каналів мовлення (МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5) заплановано на 2011 рік.