Національна рада публічно представила фінансовий звіт за 2010 рік

19.09.2011

Під час брифінгу Національної ради 23 лютого 2011 року було представлено фінансовий звіт за 2010 рік. Його репрезентувала начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Національної ради Тетяна Стороженко.

Вона повідомила, що Національна рада фінансується за рахунок коштів Державного бюджету. Законом України „Про Державний бюджет України на 2010 рік” кошторисні призначення Національній раді були затверджені в сумі 21913,1 тис. грн., з них:
– за бюджетною програмою 6441010 „Керівництво та управління здійсненням контролю у сфері телебачення і радіомовлення” на загальну суму 21743,1 тис. грн.;
– за бюджетною програмою 6441030 „Розробка висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів мовлення, необхідних для створення та розвитку каналів мовлення, мереж мовлення та телемереж” у сумі 170,0 тис. грн.;

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності зауважила, що обсяг бюджетного фінансування не дозволяє повною мірою виконувати всі завдання, визначені законодавством. Адже із п’яти бюджетних програм, передбачених законодавством, фінансується лише дві названі вище.

«Виходячи із розуміння загальної фінансової напруженості в державі, дефіциту бюджетних коштів Національна рада в 2010 році виконувала свої функції на належному рівні. Підтвердженням цього є перевиконання основних показників паспорту бюджетної програми та виконання плану надходжень ліцензійного збору до Державного бюджету», – підсумувала Тетяна Стороженко.