Національна рада приймає кандидатури для включення до складу Наглядової ради АТ «НСТУ»

11.12.2020

Керівникам громадських об’єднань та асоціацій, які допущені до участі
у конференціях для обрання Наглядової ради АТ «НСТУ»

Відповідно до Порядку проведення конференцій громадських об’єднань та асоціацій, обрання членів Наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та припинення їхніх повноважень, допущені до участі в конференціях об’єднання подають до Національної ради кандидатури для включення до складу Наглядової ради АТ «НСТУ» (по одній кандидатурі від ГО).

Кандидатури до складу Наглядової ради НСТУ подаються листом за підписом керівника об’єднання чи асоціації або уповноваженої особи.  До листа додаються:

1) заява кандидата за формою, визначеною в додатку 2 до Порядку проведення конференцій (додається);

2) програма кандидата (обсягом до трьох тисяч друкованих знаків), в якій у довільній формі викладається позиція кандидата щодо пріоритетів діяльності у складі Наглядової ради АТ «НСТУ»;

3) копія документа про вищу освіту;

4) копія паспорта громадянина України (першої –  шостої сторінок та сторінки з останньою відміткою реєстрації місця проживання); у разі наявності паспорта громадянина України у формі картки, що містить безконтактний електронний носій, для участі в конкурсі кандидату необхідно подати фотокопію обох сторін цього паспорта.

Пакети документів від кандидатів у паперовій формі можна надіслати з 14 по 20 грудня звичайною або кур’єрською поштою за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. Документи можна також залишити у скриньці, що розміщена на першому поверсі будівлі, у робочі дні з 9:00 до 18:00, п’ятниця з 9:00 до 17:00.

Заяви та програми кандидатів подаються також в електронній формі та надсилаються на e-mail: presstvr@nrada.gov.ua

Телефон для довідок: 278-75-75.