Національна рада проведе конкурс на цифрове мовлення в Калуші

05.10.2023

Національна рада інформує Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина» (м. Івано-Франківськ) та ТОВ «Телерадіокомпанія РАІ» (м. Бурштин Івано-Франківської області) про те, що медіарегулятор проведе конкурс на мовлення на 43 ТВК у м. Калуші Івано-Франківської області в ефірній багатоканальній електронній комунікаційній мережі стандарту DVB-T2.

Засідання Національної ради відбудеться 16 жовтня 2023 року об 11:00 у режимі реального часу (онлайн).

Взяти участь у засіданні регуляторного органу можна у приміщенні Національної ради за адресою: м.Київ, вул. Прорізна, 2 або в приміщенні представника медіарегулятора в Івано-Франківській області, контакти якого можна отримати в управлінні представників Національної ради за телефонами: (044) 279-99-33, (044) 278-74-11.

Участь у засіданні відбувається шляхом:

  • у приміщенні Національної ради з використанням її технічних засобів у режимі реального часу (онлайн) зі спеціально обладнаного місця;
  • за клопотанням щодо участі у приміщенні секретаріату представника Національної ради з використанням технічних засобів Національної ради у режимі реального часу (онлайн);
  • за клопотанням щодо участі у режимі реального часу (онлайн) з використанням власних технічних засобів особи, зокрема через мережу Інтернет, з використанням технології віддаленої ідентифікації особи представника суб’єкта у сфері медіа.

Клопотання про участь у засіданні Національної ради надсилається не пізніше ніж за день до початку засідання на офіційну адресу Національної ради nrada@nrada.gov.ua. Воно повинно містити: дату засідання Національної ради, номер питання порядку денного (за наявності), назву суб’єкта у сфері медіа, прізвище, ім’я, по батькові представника медіа, його посаду, контактний номер мобільного телефону, електронну адресу для отримання посилання для участі у засіданні Національної ради.

Клопотання має бути у форматі PDF з накладеним кваліфікованим електронним підписом.

Під час реєстрації учасникам засідання необхідно мати при собі паспорт для підтвердження особи або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує її повноваження брати участь у засіданні.

Реєстрація учасників на засідання Національної ради розпочинається за годину та завершується за 15 хвилин до початку засідання.

Представництво суб’єктів у сфері медіа на засіданні Національної ради має бути забезпечено на рівні не нижче керівників таких суб’єктів або осіб, уповноважених представляти їхні інтереси.

Ризики технічної неможливості участі (переривання зв’язку тощо) у засіданні з використанням власних технічних засобів у режимі реального часу (онлайн) несе учасник засідання, який подав клопотання про участь у засіданні Національної ради у зазначений спосіб. Вказані обставини не є підставою для перенесення розгляду питання, крім випадку, коли технічні проблеми призвели до неможливості подальшого проведення засідання Національної ради, яке відбулось онлайн.

Відсутність учасників конкурсу чи їх представників під час розгляду й ухвалення рішення щодо поданих на конкурс заяв і визначення переможця конкурсу не є перешкодою для розгляду та ухвалення відповідних рішень Національною радою.