Національна рада перевидала дозволи на тимчасове мовлення «Радіо 49 паралель» і телеканалу «ICTV»

17.09.2020

Національна рада поновила дозволи на тимчасове мовлення на територіях із особливим режимом мовлення ТОВ «Сорок дев’ята паралель», м. Київ (позивні «Радио 49 параллель наша музыка ваше удовольствие»), і ТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV), м. Київ, у зв’язку із завершенням терміну дії. Також було внесено зміни у дозволи на тимчасове мовлення ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України». Відповідні рішення регулятор ухвалив на засіданні 17 вересня.

Під час розгляду цього питання член Національної ради Максим Онопрієнко повідомив, що минулого тижня відбулося засідання спеціально створеної комісії під головуванням віцепрем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окуповованих територій України, де вчергове наголошувалося на важливості сталого телерадіомовлення на цих територіях. Максим Онопрієнко подякував ліцензіатам, які незважаючи на важкий економічний стан, продовжують тимчасові дозволи і далі забезпечують мовлення у цих районах.

Так, «Радіо 49 паралель» видано дозволи на мовлення ще на рік на таких частотах: 88,2 МГц у м. Гірнику, 96,8 МГц у м. Дружківці, 92,3 МГц у м. Світлодарську, 100,5 МГц у м. Торецьку Донецької області, 99,4 МГц у смт Комишувасі Попаснянського району Луганської області.

«ICTV» продовжить транслювати свої програми на 29 ТВК у м. Краматорську Донецької області.

За клопотанням ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України», м. Київ (логотип «ДОМ»),  Національна рада анулювала дозволи на тимчасове мовлення з використанням 37 ТВК у м. Покровську Донецької області, 12 ТВК у с. Підгорівці Старобільського району (стандарт DVB-T/Т2), 5 ТВК у селищі Широкому Станично-Луганського району  Луганської області (стандарт DVB-T/Т2), 25 ТВК у смт Чаплинці Херсонської області. Натомість видано дозволи на тимчасове мовлення на цих телеканалах ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України», м. Київ (логотип «UA»).